Про компанію

Компанія АБСЕЛ спеціалізується на постачанні імпортної кабельно-провідникової продукції з країн Європи та Туреччини. У своєму асортименті ми об'єднали найбільш конкурентоспроможні бренди та типи продукції, які широко використовуються в таких галузях як: машинобудування, металургія, енергетика, будівництво інфраструктурних об'єктів, харчова промисловість, автомобілебудування, хімічна промисловість, суднобудування та ін. АСУ ТП, BMS, електромонтаж, вентиляційні системи, протипожежні системи, ЛКС, а також при виробництві обладнання як комплектуючі матеріали.

Наші компетентність та досвід, допомагає нам зрозуміти вимоги наших клієнтів та задовольнити їх максимально оперативно та якісно. Також це дозволяє нам відстежувати потреби в нових продуктах та впроваджувати їх на ринок України. Одним із таких продуктів стали вогнестійкі розподільні коробки FLAMEBOX, які наша компанія виготовляє під власною торговою маркою. Даний продукт втілив у собі якісні характеристики провідних світових виробників та низьку ціну.

Наша команда у своїй пропозиції сформувала асортимент продукції, що відповідає всім пожежним, якісним та іншим технічним вимогам. А прямі контракти з виробниками дозволяють нам перемагати у найбільших тендерах.

Компанія АБСЕЛ – це Партнер. Партнер, який розуміє ваш бізнес. Партнер, якому можна довіряти.