Партнеры

Helukabel
Helukabel
Helukabel – один із лідерів виробництва кабельно-провідникової продукції в Німеччині. Найширший асортимент вироблених кабелів і гігантський логістичний центр дозволяє вирішити будь-яке завдання пов'язане з побудовою кабельних ліній і з'єднань в максимально стислі терміни і з найвищою якістю.
TF Kable
TF Kable
TELE-FONIKA Kable SA входить до списку провідних європейських виробників кабелів та проводів. Продукція, що виробляється, визнана клієнтами більш ніж у 80 країнах. Асортимент включає близько 25 тисяч типів кабелів і проводів, а найсильнішими з точки зору конкурентоспроможності типами продукції, що випускається, є силові кабелі низької, середньої та високої напруги.
TOP Cable
TOP Cable
TopCable був заснований у 1985 році і виріс від місцевого виробника кабелів у Барселоні до надійного міжнародного лідера у галузі кабельних технологій. Гумові кабелі серії Xtrem H07RN-F стали візитною карткою даного заводу і зразком якості для всіх.
Nexans
Nexans
Nexans втілює в життя енергію завдяки широкому спектру кабелів і кабельних рішень, які забезпечують підвищену продуктивність для споживачів по всьому світу. Представництва у 40 країнах, комерційна діяльність у всьому світі налічує близько 26 000 осіб, а продажі у 2016 році склали 5,8 млрд. євро.
Elettrotek Kabel
Elettrotek Kabel
Elettrotek Kabel зосереджена на виробництві електричних кабелів для спеціального призначення для різноманітних галузей, зокрема, для промислової автоматизації. З роками компанія розширилася та створила широку мережу продажів, що складається з кількох філій та дочірніх підприємств, які на сьогоднішній день експортують продукцію до 45 країн світу. Завод є одним з перших компаній у світі з виробництва та розповсюдження спеціальних кабелів для промислової автоматизації, чорної металургії, видобувної та обробної, портової, морської та нафтопереробної галузей.
PrysmianGroup
PrysmianGroup
PrysmianGroup є світовим лідером у галузі енергетики та телекомунікацій, маючи майже 140-річний досвід роботи. Продажі у 2016 році склали понад 7,5 млрд. євро. Компанія представлена в 50 країнах і налічує понад 21000 співробітників і 82 заводи. Група знаходиться на високотехнологічних ринках і пропонує широкий спектр продуктів, таких як: підземні та підводні кабелі, систем для передачі та розподілу електроенергії, спеціальні кабелів для застосування в багатьох галузях промисловості, кабелі середньої та низької напруги для будівництва та інфраструктури, а також телекомунікаційні кабелі .
ETABIR BIRTAS KABLO
ETABIR BIRTAS KABLO
Продукція турецького кабельного заводу ETABIR BIRTAS KABLO сертифікована на відповідність німецьким стандартам, які є сьогодні еталоном якості. Завод виробляє широкий асортимент кабельно-провідникової продукції, а також оперативно здійснює виробництво на індивідуальні замовлення.
UNTEL
UNTEL
Завод UNTEL є одним з лідерів кабельної промисловості в Туреччині. Спеціалізується на виробництві кабелів для кранобудування, гірничодобувної промисловості, суднобудування, вагонобудування та аеропортобудування. Цінова політика, оперативність виконання замовлень та виробничі мінімуми – основні конкурентні переваги компанії UNTEL.
HES KABLO
HES KABLO
HES KABLO - одна з провідних кабельних компаній Туреччини, стала визнаною на міжнародному рівні завдяки чудовими характеристиками кабелів і проводів. Завод спеціалізується на виробництві силових кабелів низької, середньої та високої напруги. Виробництво процеси компанії стандартизовані відповідно до стандартів ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001 та ISO 50001. Компанія використовує обладнання та методи, що відповідають новітнім технологічним розробкам, а якість продукції відповідає найвищим стандартам , GOST, ETL.
LappGroup
LappGroup
LappGroup виробляє кабелі та проводи для різних галузей промисловості: машинобудування та проектування систем, автоматизація, вентиляція та кондиціювання, електротехніка, вимірювальна техніка та багато іншого.
Інтеркабель Київ
Інтеркабель Київ
"Інтеркабель Київ" увійшов до складу холдингу європейських виробників кабельно-провідникової продукції "SKB-Group". Завдяки цьому цей завод став першим в Україні виробником кабельної продукції, що відповідає європейським стандартам.
Запорізький завод кольорових металів
Запорізький завод кольорових металів
Кабельно-провідникова продукція "Запорізького заводу кольорових металів" реалізується під торговою маркою Electro Cable Group. Завод також виготовляє мідну катанку. Повний цикл виробництва дозволяє продукції даного заводу мати найнижчі ціни на ринку серед якісної продукції.
ДКС (DKC)
ДКС (DKC)
Група компаній ДКС (DKC) на сьогоднішній момент є одним із провідних виробників кабеленесучих систем та електрощитового обладнання в Росії та Україні. Розвиваючи своє виробництво, компанія ДКС досягла якості, що дозволяє їй завойовувати міжнародні ринки.
ROXTEC
ROXTEC
Roxtec - провідний світовий виробник рішень для герметизації кабельних та трубних вводів. Дані системи ущільнення кабельних проходів розроблені для широкого спектру застосування у різних галузях промисловості та інфраструктурного будівництва. Використання систем забезпечує герметизацію кабельних проходів відповідно до всіх пожежних, вибухозахисних, електромагнітних та інших вимог.